Haft komputerowy stosowany jest do kreowania identyfikacji wizualnej firmy na całym świecie. Trwałość i efektywność czynią go najszlachetniejszą formą nadruku. Oferujemy haft do 15 kolorów na odzieży własnej lub powierzonej. Wykonujemy naszywki, emblematy klubów sportowych i organizacji, tarcze szkolne itp. Znakujemy paski, torby sportowe, plecaki, pokrowce samochodowe oraz reczniki okolicznościowe. Nie pobieramy opłaty za program do haftu. Wykonujemy zlecenia od 1 szt. To usługa warta swej ceny. W swojej ofercie posiadamy różnorodną odzież reklamową, biznesową oraz roboczą od ponad 100 wiodących dostawców.  Zapraszamy i szczerze zachęcamy wszystkich Państwa do zakupu usługi haftu komputerowego.

Infolinia: 728 935 705

Najczęściej zamawiana odzież

Zobacz Promocje

Linki

Kontakt

Mapa

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Czytaj więcej
Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Logo-Haft Małgorzata Musiał z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 2 41-500 Chorzów. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@logo-haft.com lub w Polityce Prywatności.
Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.

Copyright © 2024, Logo-Haft